O nás

BEST daňová a účetní spol. s r. o. je poradenská a účetní firma, která vznikla 1. 1. 2010 odštěpením od společnosti BEST Jihočeská komerční a realitní spol. s r.o., působící na trhu již od roku 1991.

Nabízíme komplexní individuální služby z oblasti ekonomiky, daní a účetnictví, které poskytujeme jak tuzemským zákazníkům, tak i zahraničním klientům. Tito klienti se na nás opakovaně obrací a dlouhodobě využívají našich služeb. Do naší klientely spadá řada středních a velkých firem, své služby však poskytujeme i živnostníkům či malým firmám. Věnujeme se i neziskovým organizacím.

Naším cílem je nalézat optimální řešení, která mají nejen dopad do účetních výkazů, ale také zlepšují finanční situaci firmy ve formě daňových úspor či zvýšeného zisku.

O některých případných problémech možná víte, dlouhodobá praxe nás však přesvědčuje, že mnohé problémy se objeví nebo se je podaří identifikovat až při pohledu poradce „z nadhledu“. Zejména poslední dobou díky častým novelám zákonů a zvýšené administrativní zátěži.

Věříme, že i Vy se přidáte k desítkám našich spokojených zákazníků.